terug stoffen » stoffen van de rol

  terug

Ahoi, me hearties anker

All my heart dark coral

American Country

Antique Rose blauw groot

Antique Rose blauw klein

Antique Rose blauw middelgroot

Antique Rose panelstof

Antique Rose rood groot

Antique Rose roze middelgroot

Antique Rose verdwaald rozenknopje

Applecider

At Home antiek groen

At Home beige

At Home vogels

Bakstenen beige grijze

Bakstenen beige-bruine

Beau Rivage 13801-13

Beau Rivage 13802-12

Beau Rivage 13802-15

Beau Rivage 13803-13

Beau Rivage 13803-17

Beau Rivage 13805-13

Beau Rivage 13806-13

Berries and Blossoms Bloem ecru

Berries and Blossoms Bloem rood

Berries and Blossoms ecru ruitje

Berries and Blossoms hartje ecru

Berries and Blossoms ruitje rood

Berries and Blossoms ster ecru

Berries and Blossoms tekst ecru

Berries and Blossoms tekst rood

Blank Textiles Vlinders

Blossom thyme

Christmas Classics G3

Christmas Classics pink

Christmas Classics R

Coral Bells bruin-groen

Country Road groen

Daklannen grijs

Durham collectie 30821-12

Durham collectie 30821-30

Durham ecru roos groot

Durham ecru roos klein

Durham ecru roos middel

Durham ecru rozenruit

Essential Dots groen

Essential dots roze

Essential salt groen

Flanel donkerroze

Flanel lichtroze

Flanel middengroen

Fleurs Sprout groen ruitje

Floral Antique antracyt

Floral Collection 30450-11

Floral Collection 30451-60

Floral collection 30452 70

Floral collection 30823-60

Floral collection 30824-60

Floral Collection 452-60

Floral collection beige 30450-10

Floral Collection beige 30451-10

Floral Collection Bruin

Floral Collection bruin-rood 30451-30

Floral collection grijsgroen 30450-70

Floral collection grijsgroen 30451-70

Floral collection oud roze 30451-20

Forest Friends groene stip

Forest Friends streepje

French General Favorites linen

French General Favorites Oyster

French General Favorites rouge

Graceful Moments groene dot

Grant Park

Guess How Much blauw

Guess how much groot

Guess how much klein

Hazel & Plum

Hold 'em or Fold 'em

In Stitches

La Vie en Rouge

La Vie en Rouge beige bloem

La Vie en Rouge beige grote bloem

La Vie en Rouge ecru bloem

La Vie en Rouge rode bloem

La Vie en Rouge rode grote bloem

la Vie en Rouge rode vogels op ecru

la Vie en Rouge takje op ecru

La vie est belle

Le Elephant rode stip

Lucht

Maywood blauw ruitje

Maywood flanel ecru

Maywood oud roze flanel

Maywood Rood Ruitje

Maywood roze bloem

Moda crackle groen

Moda Favourites

Muslin Mates donkergrijs

Muslin mates Swirls

Muslin prints 313-013

My sewing room, Spools

Odds and Ends koraalrood

Paris flea market 3726 11

Paris Flea market rozen

Paris flea market zalm

Penelope Toile petite red

Pondicherry

PP takje

Printemps

Pumpkin Pie

QB blauw met stipjes

QB Classic donker blauw ster

QB Classic ecru stip

Quill bloemetje op grijs

Quill bloemetjes op grijs-groen

Quill grote bloem

Quill tekst

Quill veertjes

Quill vogels

Quill vogels ton sur ton

Quilters Garden beige bloemetje

Quilters Garden Red Dot

Quilters Garden vlinderbloem op beige

Quilters Garden vlinderbloem op ecru

Quilters Garden, hippe bloem op beige

Quiltlabels van Blank Textiles

Regent's Park beige blaadje

Regent's Park Blauw blaadje

Regent's Park rode krul

Regent's Park rode vlam

Roam sweet Home

Rose Gris 4 fat quarters

Rose Gris groot

Rose Gris klein

Rose Gris middel

Rose Gris takje

Roses on the Vine blauwe dot

Rosewood bruin ton sur ton

Rosewood grijs-blauw ruitje

Rosewood grijs-blauw ton sur ton

Rosewood roosje op blauw

Rosies Summer paneltjes

Rosies Summer roosjes op ecru

Rosies Summer, roosjes op grijs

Rosie's love letters ecru roosje

Ruru Bouquet groen groot

Ruru Bouquet groen klein

Ruru Bouquet groen middel

Ruru Bouquet paars groot

Ruru Bouquet paars klein

Ruru Bouquet paars middel

Salon de thé Paris linen

Sandhill plums

Shadowplay 513 roze

Shadowplay 513 WWB zacht blauw

Shadowplay 513 zalm-roze

Shadowplay 513-A12

Shadowplay 513-G18

Shadowplay 513-GX

Shadowplay 513-JJX

Shadowplay 513-RO

Shadowplay 513-SA23

Shadowplay 513-SEW

Shadowplay 513-VRJ

Shadowplay 513-W

Shadowplay blauw

Shadowplay Groen G 34

Shadowplay Groen G40

Shadowplay heel zacht groen

Shadowplay koraal

Shadowplay licht grijs

Shadowplay poederroze

Shadowplay roze

Snow happens, rood bloemetje

Snowberry prints blauw

Snowbird batik

Solid Flannel dieprood

Sprinkles

Sweet Cherry Wine

Tea cups

Thyme with Friends met bloemetjes

Thyme with Friends, zachtgroen

Tilda Ella slade blue

TT Emma Coral

TT Emma-Ivory

Wash Day ruitje

Welcome Home ecru met rozenknopje

Welcome Home ecru roos

Welcome Home ecru-beige bloem

Welcome Home ecru-beige takje

Welcome Home Roze met stip

Welcome Home roze roos

Welcome Home roze vogel

Welcome Home streep en rozen

Welcome Home zachtgroen takje

Welcome Home zachtroze takje

Wild Rose 7883 WP

Wild Rose groen stipje

William Morris blauw bloemetje

William Morris blauw-groen blaadje

William Morris design blauw

William Morris design groen

William Morris design rood

William Morris groen ton sur ton

William Morris groot blauw

William Morris groot ecru-groen

William Morris groot rood

William Morris rood ton sur ton

William Morris rood-groen blaadje

William Morris roze bloemetje